پیکوشور

خانه / پیکوشور

PICOSURE

دستگاه لیزر کیوسوئیچ پیکوشور، لیزر پالس کوتاه پیکوسکند (PICOSECOUND) است که نسل جدید دستگاه های کیوسوئیچ می باشد.
در این دستگاه عرض پالس به …(پبکوسکند) کاهش پیدا کرده است. در اثر تابیده شدن لیزر در… ثانیه ، بافت بدن متوجه عبور لیزر نشده و فقط با اثر فتودینامیک ، به رنگدانه های موجود در بافت برخورد می کند . بدون ایجاد اثر گرمایی، تنها رنگدانه ها خرد شده  و به ذرات ریزتری تبدیل می شود: تا سلول های فاگوسیت بدن قادر به بلع و دفع آنها شوند.

کاربردها:

  • پاک کردن تاتو های بدن (مشکی / رنگی)
  • از بین ملاسما و لکه های عمقی پوست
  • عنوان فیلد
  • عنوان فیلد

و بصورت کلی قادر به حذف هر نوع پیگمنتاسیونی می باشد.

 

این دستگاه داری تیپ های ۵۳۲,۷۵۵,۱۰۶۴,۱۳۲۰ (غیر کالیبره) و ۵۳۲,۱۰۶۴ (کالیبره) می باشد که هریک به تفصیل زیر می باشد :

۱۰۶۴nm : طول موجی است که در حذف رنگدانه های تاتو تیره و سیاه کاربرد دارد. این طول موج به دلیل عمق نفوذ بالا قادر به از بین بردن لک های عمق و اختصاصاً برای  ملاسما می باشد. همچنین این طول موج در درمان پیگمنتاسیون هایی نظیر PIH و در پوست های تیره کاربرد دارد.

۵۳۲nm : این طول موج در حذف رنگدانه های قرمز، نارنجی و زرد به کار برده می شود. همچنین در کک و مک های آفتاب (solar lentigo) در پوست های روشن اختصاصی است.

۷۵۵nm فرکشنال : این طول موج در حذف رنگدانه های تاتو مقاوم همچون سبز و آبی، اختصاصی عمل می کند. همچنین در درمان اوتانووس (Nevus ota) و هیپرپیگمنتاسیون های پوستی ناحیه زیر بغل و بیکینی پرکاربرد است.

۱۳۲۰nm : این طول موج جهت جوانسازی صورت به تنهایی و یا همراه با ماسک کربن مخصوص استفاده می شود. عملکرد این طول موج در از بین بردن منافذ باز پوست، روشن سازی ، از بین بردن چین و چروک های ریز و مختصر، لیفت و قوام پوست می باشد.

پیلینگ کربن با این دستگاه به دلیل نداشتن عارضه و دوره نقاهت و سرعت بالای پاسخ دهی نسبت به سایر روش های لایه برداری، در بین افرا مشهور هالیوودی بسیار محبوب شده و به پیلینگ هالیوودی شهرت یافته است.