اولتراپی

خانه / اولتراپی

Ultherpy

در هر کلینیک یک ماشین زمان

هایفو اولتراپی تنها درمان تائید شده توسط FDA است که بدون جراحی ، پوست صورت ، گردن ، زیر چانه و ابروها را از سطح تا عمق لیفت کرده و خطوط عمیق و چین و چروک های ریز پوستی را از بین می برد. اولتراپی به مراجعه کنندگان کمک می کندتا زمان را به عقب برگردانند و پوستی شاداب تر و ظاهری جوان تر داشته باشند. در این دستگاه هیچگونه نوریا لیزری به کاربرده نشده است و تماماً از انرژی فراصوت جهت درمان استفاده می شود.

کاربرد ها :

جوانسازی

لیفت صورت ، ابروها و گردن

از بین بردن غبغب

از بین بردن چروک های دکلته

کانتورینگ بدن

افراد ۳۰ – ۵۵ سال ، بیشترین سود را از این درمان می برند.

هایفو اولتراپی دارای۳ عمق کارتریج می باشد :

۱٫۵mm : اثر روی درم سطحی ← چین و چروک سطحی اطاف دهان و خطوط پنجه کلاغی ، لیفت پیشانی، روشن سازی

۳٫۵mm : اثر روی درم عمیق← افزایش کلاژن سازی، قوام، تایتنینگ پوستی

۴٫۵mm : اثر روی لایه SMAS ← لیفت SMAS

SMAS چیست؟
سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی Superficial musculoaponeurotic system لایه ی گسترده زیر درم ، که نقطه ی اتصال لایه فاسیا با لایه عضلانی بافت همبند می باشد. این لایه غنی از کلاژن و الاستین است و در استحکام صورت نقش دارد. به مرور زمان در روند پیری میزان کلاژن و الاستین موجود در SMAS رو به کاهش می رود و تنها با جراحی و یا هایفو اولتراپی بصورت غیر جراحی می توان در این لایه کلاژن سازی را تحریک و جوانسازی و لیفت انجام داد.

این پروسه درمانی با تائیدیه FDA در سراسر جهان بیش از ۲۵۰٫۰۰۰ بار مورد استفاده قرار گرفته است. انرژی اولتراسوند بیش از ۵۰ سال است که در حوزه ی پزشکی مورد استفاده قرارگرفته و ایمنی بالایی دارد.
نتایج هایفوتراپی بلافاصله بعد (اثر کوتاه مدت) و کلاژن سازی بعد از ۲هفته (اثر طولانی مدت) شروع می شود و تا ۶ ماه بعد ادامه می یابد. ماندگاری این روش حداقل ۳ سال است و مراجعه کنندگان می توانند با فاصله حداقل یکساله ، تا ۳ نوبت از این روش بهره ببرند.